Preskočiť na obsah

Kto sme a čo chceme?

Chceme, aby ľudia a rodiny boli spolu. Aby spolu trávili čas v prírode pri príjemných aktivitách. Vnímame a vidíme to v dnešnej dobe zvlášť, že ľudia sa stále menej spolu stretávajú a rozprávajú. Nie je nič lepšie, ako keď sa ľudia spolu cítia dobre a jedno pri akej príležitosti to je. Preto sme sa rozhodli prispieť svojou troškou k tomu, aby bol tento svet možno trošku znesiteľnejšie miesto pre život 🙂

Organizujeme RC expedície s autíčkami a stretnutia priateľov tohto zaujímavého koníčka. Môže sa pridať každý, neberieme žiadne „vstupné“. Na našej webovej stránke a hlavne facebook stránke zverejňujeme termíny a lokality našich stretnutí. Môže sa pridať každý, nerobíme rozdiely v tom, aké máte autíčko. Nebudeme ho merať, hodnotiť, či komentovať. Či je to hračka z dráčika za 30€, niečo lepšie, či profi mašinka za 1000€, každý je na našej výprave za dobrodružstvom vítaný.

Ak ešte nemáte svoje RC autíčko, ale možno by ste si to chceli vyskúšať, vieme Vám ho požičať za symbolických 15€, resp. 20€ za expedíciu. Stačí si rezervovať termín na facebook stránke alebo webovej stránke. Počet autíčok na požičanie sa bude postupne zvyšovať. Ak Vás taktiež chytí táto „vášeň“ ako nás, môžeme Vám poradiť, aké auto si prípadne kúpiť / objednať

Naše aktivity sú zdarma. Nie je preto na expedíciu nosiť žiadne vstupné, či iné poplatky. Jedine, ak si chcete požičať RC autíčko.

Ak máte chuť a uznáte za vhodné, môžete nás podporiť prostredníctvom platformy Buy me a coffee. Vpravo dolu nájdete odkaz s obrázkom kávy, kde nás môžete finančne podporiť.